Till huvudsidan...

Kontaktinformation

Styrelsen 2020–2021

 

Kontaktinformation
Postadress:
sfft, c/o Lotta Beskow
Viks stora väg 17,
272 95 Simrishamn

 

 

 

 

77 15 33-7,
Svenska föreningen
för familjeterapi (sfft)

 
     

Ordförande
Lotta Beskow
lotta.beskow@gmail.com
Södra

Vice ordförande
Inger Bergström
ibergstrom57@gmail.com
Dalarna

 

Kassör
Ulrica Holmbom

ulricaholmbom@gmail.com
Norr


Kontaktperson annonser på hemsidan.

     

Sekreterare
Kerstin Lodén Gustafson
kerstin.loden.gustafson@gmail.com
FAMÖS

 

Informationssekreterare
Susan Hanshoff
susan.hanshoff@gmail.com

Stockholm, SFFST

 

Vetenskaplig sekreterare

Karin Thorslund
karin.thorslund@losningsfokus.se
Västra, FTFVS

 

     

Ledamot
Lena Lang
lenamlang@hotmail.com
Västra, FTFVS

 

Ledamot
Ann-Helene Nilsson
ann-helene.nilsson@telia.com
Mitt

 

Ledamot
Crister Eriksson
crister.eriksson@ahs.ax
Åland

 

     

Ledamot
Gun Drott Englén
drott.englen@gmail.com
Sydost, FTF-Sydost

Redaktör SFT
Patrik Kärn

karn.patrik@gmail.com 

 

Redaktör SFT
Marcus Westergren
marcus.westergren1323@gmail.com

 

     

    Styrelseprotokoll


Styrelsen   |  Resursgrupp   |  Stadgar   |  Etiska riktlinjer Syfte

 

Till huvudsidan... 

Till förstasidan     Tillbaka en sida      Sidans topp     Länkar     Kontaktinformation     Bli medlem     Nyheter     Artiklar om familjeterapi     Kurser och konferenser     English version

 

Copyright © sfft   2018-09-08   Web: Informationssekreterare